• ins
  • linkedin
  • facebook
  • youtube

Finále závodu Volvo International Golf Challenge China (sezóna 2020) skončilo perfektně

17. března skončilo v golfovém klubu Sanya Luhuitou finálové kolo Volvo International Golf Challenge China Finals (sezóna 2020) (dále jen „China Finals“). Do popředí se dostal Peking Song Yuxuan, který se v závěrečném kole vzdal 78 a ve dvou kolech 154 a vyhrál šampionát o jeden úder. Wei Xinqi a Ding Yiwen zvítězili na druhém a druhém místě s celkovým skóre 155, respektive 156. Tito tři hráči se kvalifikovali na profesionální amatérský zápas Volvo China Open v roce 2021 a budou mít příležitost soutěžit s profesionálními hráči.

Volvo International Golf Challenge je jednou z nejdůležitějších golfových akcí společnosti Volvo. Od svého zahájení v roce 1988 tuto událost uvítali majitelé a hosté společnosti Volvo. Dosud předvedl svůj styl na akci téměř 1 milion amatérských hráčů. Akce propaguje propagaci a popularizaci golfu, zdravého a elegantního sportu, plně interpretuje severský šťastný životní styl obhajovaný společností Volvo.

V posledním kole chytil Song Yuxuan, který byl v prvním kole na třetím místě, svůj první birdie na 10. jamce a vrhl se na vrchol žebříčku. Poté chytil druhého birdie na 13. jamce a udržoval si náskok až do konce, nakonec vyhrál šampionát s výhodou jedné rány. Po hře Song Yuxuan řekl: „Dnešní výkon nebyl nijak zvlášť ideální, ale nikdy jsem se nevzdal. Před příchodem do Sanyi se můj řidič zlomil a musel jsem si dočasně půjčit třetího řidiče od kamaráda. Kvalita výkopu nebyla vysoká. Naštěstí byl můj putovací výkon v posledních několika jamkách stabilní a nevynechal jsem birdie šanci, která zajistila vítězství. “

Song Yuxuan je plný očekávání profesionálního amatérského zápasu Volvo China Open v roce 2021. Řekl: „Chci být ve stejné skupině jako loňský šampion Volvo China Open Zhang Huilin. Jeho krátký zásah a putt jsou velmi dobré. Kontaktní údaje Zhang Huilina jsem získal včera na profesionální profesionální hře. Doufám, že se mi ho letos podaří kontaktovat. Měl jsem s ním více výměn na Volvo China Open. “

S oznámením o celkovém šampionátu, napětí na druhém a třetím místě patří ocenění nejdelší vzdálenosti a ocenění nejbližšího stožáru tohoto čínského finále také jejich příslušným vlastníkům. Mezi nimi jsou vítězi ocenění za nejdelší vzdálenosti Cao Hao (muži) a Zhao Jingran (ženy) a nedávní vítězové ocenění stožárů Yang Zhengxin (muži) a Peng Yefang (ženy). Letošní finále Číny také stanovilo cenu hole-in-one. Cenou bylo zcela nové Volvo XC60, bohužel však cenu hole-in-one nikdo nezískal.

Té noci uspořádal organizační výbor slavnostní raut v InterContinental Sanya Resort. Soutěžící, vedoucí a hosté se akce zúčastnili v celých šatech. Tato mezinárodně uznávaná amatérská akce skončila perfektně v prestižním poháru. V budoucnu se společnost Volvo Cars bude držet konceptu „respektování lidí“ a vynaloží veškeré úsilí na posílení úzké komunikace mezi značkou a majiteli automobilů a na vytvoření hluboké a silné vzájemné důvěry a přátelství.

(Tento článek pochází z oficiálních webových stránek Čínské golfové asociace a je vlastněn původním autorem.)

Čas zveřejnění: 19. března 2021